Dekorativní stěrky

CEMENTOVÁ STĚRKA

je stěrka na bázi cementu a pryskyřičných granulek. Je snadno zpracovatelná, nepraská a je vhodná pro stěrkování interiérových a exteriérových povrchů. Tato stěrka při realizaci stěn a podlah dokáže vytvořit efekt přírodního betonu. Může přijít do styku s vodou.

PRYSKYŘIČNÁ STĚRKA

je ideální pro provedení dekorativních stěrek na podlahy i stěny v interiéru i exteriéru. Nabízí vysokou flexibilitu, vynikající voděodolnost a zároveň výbornou mechanickou odolnost. Může se realizovat v nekonečně mnoha efektech a barvách ( RAL nebo NCS).

VÁPENÁ STĚRKA

je složena z mramorového prášku, vápna a přísad, které usnadňují zpracovatelnost. Jedná se o vysoce prodyšný materiál, vysoce odolný vůči plísním a alkalickým reakcím. Může být nanesena na jakýkoli povrch (interiérový i exteriérový) po odpovídající přípravě podkladu. Vápenná stěrka je specifická tím, že dokáže vytvořit hluboké 3D dekory. V exteriéru je tato stěrka vhodná například při aplikaci na fasádu. 

DEKORATIVNÍ DESIGNOVÉ NÁTĚRY

jsou složené z pryskyřic a ze speciálních metalyzovaných pigmentů, se kterými je možné dosáhnout různých dekorativních efektů. Jsou vhodné pouze pro aplikaci na stěnách v interiéru a nesmí přijít do styku s vodou. 

DEKORATIVNÍ STĚRKY NA BÁZI KOVOVÝCH PRÁŠKŮ

jedná se o dekorativní úpravu interiérů a exteriérů v efektu mědi, rzi, zlata, stříbra a bronzu. Docílíme jí pomocí chemické reakce, která vytvoří přirozený efekt těchto kovů, tak jak by se vyskytovala na daném povrchu vlivem počasí.